Cocktail

TOP 6 barů v Acapulcu, kde zřídíte, jak zákon káže

 audience-868074_1920_1920

Zdroj obrázku:Pixabay.com

Slečny, chlast a chlebíčky – i tak lze velmi decentně charakterizovat to, co v Acapulcu hledají mladí a nevybouření turisté. Patříte-li mezi ně nebo jednoduše toužíte poznat, jak vypadá Acapulco v noci, vezmeme vás na dobrodružnou výpravu napříč nejlepšími mexickými bary. Pohodlně se usaďte, naše krasojízda právě začíná!

Sky Garden: Luxus pro (ne)vyvolené

1skygarden_793

Zdroj obrázku:Tripadvisor.cz

Jako uprostřed Modré laguny – tak si budete připadat v baru Sky Garden. Tmavě modré světlo, luxusní koktejly, skvělá hudba, pohodlné sedačky a usměvavé barmanky vám dají alespoň na pár chvilek zapomenout na strasti a starosti, které vás čekají tam venku – za branami oblíbeného Sky Garden klubu. A pokud vám to přeci jen přijde málo, večer se bar rozzáří svitem tisíců svíček, které doslova vybízí k romantickým chvilkám v barovém bazénku nebo na terase s milionovým výhledem. Pozor! Milionové jsou tady také ceny…

Kde bar najdete: Carretera Escenica 28-1, Bis Centro Comercial Linda La Vista, Acapulco de Juárez, Mexico,

Classico del Mar: Venkovní i vnitřní posezení pro náročné

2classicodelmar_600

Zdroj obrázku:Pinterest.com

Tak tenhle bar rozhodně nemáte šanci minout! Nachází se v bezprostřední blízkosti frekventované dálnice a jeho vstup je obestřen obřími písmeny, která vás doslova praští do očí. V přední části baru se nachází příjemná terasa s pohodlnými pohovkami a věčně usměvavou obsluhou, uvnitř naleznete prosvětlený bar, taneční parket a nespočet židliček pro unavené tanečníky. Výborné koktejly a vyšší ceny jsou samozřejmostí.

Kde bar najdete: : Carretera Escénica Lote 2 A, Acapulco, Mexico

Mojito Acapulco: Rozvlňte boky v rytmu samby

3mojito_500 

Zdroj obrázku:Flickr.com 

Kde jinde si zatrsat než ve známém Mojitu? Tematický bar, ve kterém vás čekají hodiny dobré hudby, tance a zábavy ve společnosti tradiční kubánské kapely. Velmi příjemné prostředí, kde se rozvlnit v rytmu samby nebo merengue není žádným problémem, podporuje kvalitním alkoholem nabitý bar a vyhlášené koktejly.

Kde bar najdete: Costera Miguel Alemán SN, Acapulco, Mexico

La Katrina: Malebný bar s ručně malovaným nábytkem

4katrina_1327 

Zdroj obrázku:Twitter.com 

Poměrně mladý, přesto však oblíbený bar, jehož součástí je ručně malované barové zařízení, uchvátí srdce (i žaludky) milovníků tradičního umění. Pokud hledáte bar, kde se perfektně pobavíte, osvěžíte a ještě dobře najíte, je Katrina ideální volbou! Pravidelně pořádané hudební zábavy a několik tajemných a neustále se měnících koktejlů dokážou proměnit i toho největšího asociála v party leadera!

A když už jsme u toho jídla...poznejte 5 nejlepších jídel z mexické kuchyně!

Kde bar najdete: Carretera Escénica, Plaza Pergolas 18 & 19, Acapulco, Mexico

Baby’O: Jako stvořený pro after party

5babyo_1500

Zdroj obrázku:Drinkadvisor.com

Baby’O otevírá ve chvíli, kdy ostatní bary zavírají a lidé se plouží do práce. Dobře, nebudeme přehánět -  zkrátka a jednoduše tento bar je známý zejména pro svou opravdu hodně dlouhou otevírací dobu, která je ideální pro pořádnou after party. Velkým plusem tohoto zábavního zařízení je i průměrný věk, který se pohybuje někde kolem 30 let. Tomu odpovídají také ceny drinků nebo dress code.

Kde bar najdete: Costera Miguel Alemán 22, Acapulco, Mexico,

Disco Beach: Místo, kde se zřídíte za pár šupů

6discobeach_1199

Zdroj obrázku: en.sunmarina.com

Disco Beach je proslulá svými extrémně nízkými cenami alkoholu, jež zde teče proudem. Pokud potřebujete zapít svobodu, ztřískat se jak zákon káže u příležitosti čerstvého inženýrského diplomu nebo narození prvního potomka, pak je tenhle bar v Acapulcu hoden vaší návštěvy! Nízká cena a popová hudba ovšem přitahuje také teenagery, kteří se zde srocují v obřích houfech.

Kde bar najdete: Costera Miguel Alemán 111, Acapulco, Mexico, 

Acapulco – město hříchu!

V Acapulcu naleznete nespočet barů, diskoték a zábavních center, ve kterých se vyřádíte do sytosti, ochutnáte místní koktejly, zatrsáte si s vášnivými Mexičankami a domů přijdete zase krotcí jako beránci. Láká-li vás noční život v Mexiku, je Acapulco jasnou volbou! 

Další zajímavé weby o plavbách

Plavby po mořích celého světa jsou dnes na dosah ruky. Kam všude je možné se plavit se dozvíte také na následujících stránkách:

plavby v nabídce ESO travel »

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o plavbách v Karibiku pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, váš partner pro exotickou dovolenou 2016.

Chcete jet do Ameriky? Všechny informace najdete na portálu Amerika.cz, databázi zajímavostí o Americe!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@plavbykaribik.cz