Cocktail

Nejlepší zdroje

Pokud se chystáte na dovolenou do Karibiku, jistě chcete načerpat důležité a zajímavé informace o tom, co vás čeká, co vás může potkat a na co se během svého pobytu zaměřit, abyste si Karibik užili plnými doušky a bez problémů. Připravili jsme pro vás seznam užitečných zdrojů o této oblasti. Začtěte se.

bigstock-beautiful-caribbean-beach-in-d-14774921_935

Rady a tipy na cestu

  • Základní informace o tom, co všechno si můžete představit pod pojmem Karibik, najdete na Wikivoyage, což je perfektní zdroj k „odpíchnutí“. Najdete na něm obecné informace o tom, co je Karibik, kde ho najdete, jak se na něj dostanete nebo jakou historii tato oblast má, z čehož můžete vydedukovat i její současnost.

  • Krátké představení každého z ostrovů vám pomůže udělat si obrázek o jednotlivých místech. 

  • Nechcete se dovolenou v Karibiku nechat přivést mizinu? Pak si přečtěte 6 tipů, jak mít i po návratu relativně plnou peněženku.

Pláže a ubytování

Fotky

  • Že je Karibik úžasný a ty nejlepší fotografie budete mít nakonec vy, protože na nich sami budete, to je jasné. Teď se ale ještě můžete namlsat pohledem na fotky ostatních, kteří se do Karibiku vydali. Nabízí vám je National Geographic.
  • Báječně se naladíte i na portálu Budget Travel, kde je snímků několik desítek a všechny vypovídají o nezaměnitelné atmosféře jednotlivých oblastí.
  • Horko těžko přemlouváte potenciálního spolucestovatele, aby se s vámi vydal třeba na Kubu? Po zhlédnutí těchto skvostů povolí a hned se začne pořádně těšit!

Aktivity a tipy na výlety

  • Vyčerpávající nabídku aktivit a tipů na výlet vám jako mávnutím kouzelného proutku naservíruje cestovatelský portál TripAdvisor. A že je toho v Karibiku na výběr požehnaně!
  • V každé oblasti vás čekají různé druhy aktivit od poznávání historie a památek přes sportovní aktivity až po vyjížďky na moři. Stačí si vybrat zábavu podle svého gusta.

Vodní sporty a aktivity

  • Když už se člověk vydává k tak krásné vodě, jako je ta v Karibiku, určitě si chce nejen užít nádherné dny na pláži, ale také vyzkoušet nějaký ten vodní sport nebo se projet na lodi. TripAdvisor vám poradí, jaké příležitosti budete mít na různých místech. 

Další zajímavé weby o plavbách

Plavby po mořích celého světa jsou dnes na dosah ruky. Kam všude je možné se plavit se dozvíte také na následujících stránkách:

plavby v nabídce ESO travel »

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o plavbách v Karibiku pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, váš partner pro exotickou dovolenou 2016.

Chcete jet do Ameriky? Všechny informace najdete na portálu Amerika.cz, databázi zajímavostí o Americe!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@plavbykaribik.cz