Cocktail

Chci jet! Tedy spíš plout! Kde lze plavbu Karibikem koupit?

Pokud se rozhodnete, že vaše nadcházející dovolená prostě musí být plavba, neváhejte a jednejte rychle. Cestovní kanceláře, které plavby po celém světě poskytují, poměrně běžně nabízejí nejrůznější slevy např. při včasném nákupu, tzv. „first minute“. A nejde o slevy malé, při nákupu alespoň 6 měsíců před odjezdem se někdy pohybují až v řádu 50%. Pokud vás zajímají spíš aktuální nejlevnější nabídky plaveb, podívejte se na web plavbylastminute.cz, kde najdete plavby „last minute“. Jde-li o cenu, zvýhodněny bývají také děti do 15 či 18 let.

bigstock-oasis-of-the-seas-97005806_1000

Ceny plaveb do Karibiku se obecně pohybují okolo 30 až 60 tisíc Kč za osobu. Jde většinou o plavby trvající týden až dva a pluje se velkou luxusní lodí. Výbava jednotlivých lodí se od sebe mírně liší, obecně ale platí, že všude budete mít maximální komfort. Podrobné informace o tom, jak která loď vypadá a co na ni najdete, poskytují na svých stránkách všechny cestovní kanceláře, které plavby po moři nabízejí.

V Čechách existuje několik cestovních kanceláří, které se specializují na exotickou dovolenou, kam nejrůznější plavby rozhodně patří. Výhodou koupi zájezdu u nás v ČR je hlavně jednoduchost, protože veškeré potřebné záležitosti lze řešit právě s cestovkou a v češtině. Díky výše zmíněným slevám vás navíc mnohdy vyjde o dost levněji. Plavbu si ale můžete také koupit přímo v místě, ze kterého se chcete po moři vydat a podpořit tak zdejší ekonomiku.

Specializovaná cestovní kancelář ESO travel nabízí zajímavé plavby po moři z celého světa. Třeba si u ní vyberete právě tu vaši vysněnou plavbu!

Zajímají vás plavby i v jiných oblastech? Zkuste plavby Středomoří nebo navštivte obecnější stránky s podrobnějším přehledem snad všech možných plaveb na světě – plavby po moři.

Další zajímavé weby o plavbách

Plavby po mořích celého světa jsou dnes na dosah ruky. Kam všude je možné se plavit se dozvíte také na následujících stránkách:

plavby v nabídce ESO travel »

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o plavbách v Karibiku pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, váš partner pro exotickou dovolenou 2016.

Chcete jet do Ameriky? Všechny informace najdete na portálu Amerika.cz, databázi zajímavostí o Americe!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@plavbykaribik.cz