Cocktail

Poseďte v těch nejdesignovějších restauracích v Port-au-Prince!

bigstock-dinner-plate-for-haiti-107491724_1000

Návštěva metropole Haiti, Port-au-Prince, je nepsanou povinností každého, kdo se na Haiti vydá. Kromě přístavu, pláže a významných míst ve městě můžete v Port-au-Prince stylově posedět u dobrého jídla. Víme kde!

Les Jardins du Munapah

les_jardins_952

Zejména na specialitách karibské kuchyně si můžete pochutnat v restauraci Les Jardins de Munapah nacházející se v jižní části města. Zvenčí restaurace vypadá jako velký skleník postavený v pěkně udržovaném parku, ale jakmile vás uvnitř přivítá milá obsluha a spatříte stoly se židlemi, budete vědět, že jste na správném místě.

Restaurace je vyvedena v minimalistickém, leč příjemném stylu, který nejenže lahodí návštěvníkově oku, ale také působí velmi čistě. Při pohledu ven je vidět pečlivě upravované keře či rozkvetlé stromy. Celkový dojem je výborný.

Nh Haiti El Rancho

nh_haiti_el_rancho_1000

Vstoupit do restaurace mohutným podloubím a vychutnat si některou z místních dobrot třeba na venkovním posezení u bazénu a pod palmami, přesně to se vám v této restauraci stane. Ve vnitřních prostorách laděných do bílé barvy si budete připadat jako králové a královny. A taky o vás bude tak postaráno. Vybrat si zde můžete z karibské i evropské kuchyně.

Portofino Ristorante Italiano

portofino_ristorante_italiano_779

Až dostanete chuť na jakoukoli lahůdku z italské kuchyně, konkrétně třeba na pizzu, zamiřte do tohoto podniku. Jídlo si užijete pod širým nebem s kusy látek a plachet nad hlavou a za komorního osvětlení malými žárovičkami. Prostředí působí velice romanticky, proto zde můžete bez obav uskutečnit večeři ve dvou, ale líbit se tu bude i celým rodinám.

La Plantation

la_plantation_568

Nemáte příležitost nahlédnout do tradičního zdejšího příbytku? Nevadí. Zamiřte do restaurace La Plantation, ta vám zkušenost tohoto typu poskytne. Je totiž v typickém zdejším stylu plném veselých barev vyvedena a celý prostor působí domácky, avšak zároveň na úrovni. Ochutnat tu můžete karibskou a francouzskou kuchyni.

KoKoYe Restaurant – Grill – Bar

kokoye_1000

Taková malá tropická restaurace, tak by se dala představit KoKoYe Restaurant, kde se najíte v designovém zlatém středu. Vsází zde na útulnost a pohodlí a milá obsluha vám nabídne karibskou a americkou kuchyni, pizzu a barové pochutiny. 

Další zajímavé weby o plavbách

Plavby po mořích celého světa jsou dnes na dosah ruky. Kam všude je možné se plavit se dozvíte také na následujících stránkách:

plavby v nabídce ESO travel »

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o plavbách v Karibiku pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, váš partner pro exotickou dovolenou 2016.

Chcete jet do Ameriky? Všechny informace najdete na portálu Amerika.cz, databázi zajímavostí o Americe!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@plavbykaribik.cz