Cocktail

Plavby po jižním Karibiku – na každý den jiná pláž

Šnorchlovat ve vraku lodi, to je jen jeden z originálních zážitků, které můžete při plavbě Karibikem zažít. Kolem britského ostrůvku Barbados pod vodou najdete ledacos – vraky lodí ale také hejna mořských želv a ryb. S Delfíny si můžete zaplavat na Penenských ostrovech a všude můžete šnorchlovat a potápět se dle libosti.

Stát Antigua a Barbuda leží na třech ostrůvcích v Malých Antilách a pyšní se originálním počtem zdejších pláží – je jich tu totiž prý 365 – tedy na každý den v roce jedna. Nenechte se proto příliš omámit místním rumem, jehož výroba tu má dlouhou tradici, a prozkoumejte co nejvíc malebných zátok.

Na ostrůvku Sv. Kryštof si kromě malých zátok a pláží můžete prohlédnout třeba pevnost Brimstone Hill, která je součástí světového dědictví UNESCO. Je pozůstatkem koloniální nadvlády, během které sem bylo zavlečeno mnoho afrických otroků. I proto jsou většina dnešních obyvatel ostrova černoši.

Konkrétní plavby jižním Karibikem

Další zajímavé weby o plavbách

Plavby po mořích celého světa jsou dnes na dosah ruky. Kam všude je možné se plavit se dozvíte také na následujících stránkách:

plavby v nabídce ESO travel »

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o plavbách v Karibiku pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, váš partner pro exotickou dovolenou 2016.

Chcete jet do Ameriky? Všechny informace najdete na portálu Amerika.cz, databázi zajímavostí o Americe!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@plavbykaribik.cz