Cocktail

6 skvělých barů, kde to žije dlouho do noci

bigstock-miami-usa-may-famo-66869641_935

Miami je ne nadarmo přirovnáváno k místu, kde je možné takřka všechno. Úžasní a otevření lidé, diskotéky dunící v rytmu známého songu „Miami“ od Willa Smitha, luxusní koktejly, sexy tanečnice a party dlouho do noci…

Yes! Přesně nějak takhle si představujeme ráj! A abyste kouzlu nočního Miami doopravdy propadli, máme pro vás rovnou 6 barů, které by bylo hřích nenavštívit.

1. Ball & Chain: Živá hudba a luxusní koktejly

Bohémské party vyvedené v tematických stylech, oblíbení rezidentní Dj´s, happy hours a koktejly, které vás vystřelí na vrchol blaha – i tak lze ve zkratce charakterizovat music bar Ball & Chain. Mimochodem – díky tomuhle baru získal pojem „gastro porno“ zcela nový rozměr! Zdejší delikatesy jsou vážně vyhlášené.

Kde klub najdete: Ball & Chain  1513 S.W. 8th Street, Little Havana, FL 33135

1-ball-chain_914

Zdroj obrázku: https://ballandchainmiami.com

2. Wood Tavern: Milovníci piva zajásají

Na první pohled ničím zajímavá dřevěná taverna, která se ovšem pod rouškou noci mění v roztančený plácek, ozdobený blikajícími řetězci, z níž doslova prýští radost a burcující energie. Taková je Wood Tavern, která nadchne především milovníky zlatavého moku.

Kde klub najdete: Wood Tavern, 2531 NW 2nd Ave, Wynwood, Miami, FL 33127-4305

2-wood-tavern_1254

Zdroj obrázku: https://woodtavern.com

3. Blue Martini Brickell: Dokonale namíchané drinky

Ooo bejby, aaa bejby, martini bejby…“ – vyhlášený miamský klub Blue Martini Brickell vás naprosto dostane svými koktejly, jejichž spotřeba je zde z pochopitelných důvodů zcela nadstandardní. Luxusní míchačky, příjemný interiér a kvalitní hudební reprodukce – to je důvod, proč sem míří lidé toužící po zábavě z Miami i jeho dalekého okolí.

Kde klub najdete: Blue Martini Brickell, 900 S Miami Ave # 25, Miami, FL 33130-3044

3-blue_martini_brickell_729

Zdroj obrázku: https://brickellmiami.bluemartinilounge.com

4. King of diamonds: Krásné ženy i vodní dýmky

Je libo šíšu? Nahou ženu nebo dobré pití? Všechno tohle a ještě mnohem více najdete v tom nejpopulárnějším strip baru v celém Miami, jehož jméno zní oprávněně vznešeně. Krásné ženy, jejichž pole dance vám rozproudí krev v žilách a dobrá hudba si podmaní i toho největšího skeptika. Nudit se zde rozhodně nebudete. O zábavu je totiž postaráno do brzkých ranních hodin.

Kde klub najdete: King of diamonds, 17800 NE 5th Avenue Miami, FL 33138, Miami, FL

4-king_of_diamonds_720

Zdroj obrázku: https://hiphop-n-more.com/

5. Blackbird Ordinary: Bohatá nabídka piv i relaxační zahrada

Místo, kam se budete opětovně vracet. Skvěle umíchané koktejly v kombinaci s bohatou nabídkou piv, exkluzivním interiérem a výbornou hudbou – to je to, oč tu běží! Během letních dnů se doslova nabízí pobyt ve zdejší venkovní zahradě, která zalahodí nejen oku, ale i duši každého návštěvníka.

Kde klub najdete: Blackbird Ordinary, 729 SW 1st Ave, Miami, FL 33130-3006

5-blackbird_ordinary_1280

Zdroj obrázku: https://www.blackbirdordinary.com

6. E11EVEN Miami: Krásné ženy a tematická vystoupení

Jo, tak tady to žije! Megaluxusní interiér klubu, krásné tanečnice, dokonalé audio-vizuální zážitky a řada tematických vystoupení lákají k návštěvě všechny milovníky dobrého pití a zábavy nejen z Miami. Šílené místo pro šílence jako jste vy – takový je bar E11EVEN Miami, který se jako poslední umístil v naší „TOP šestce“.

Kde klub najdete: E11EVEN Miami, 29 NE 11th St, Miami, FL 33132-1723

6-e11even_miami_688

Zdroj obrázku: https://11miami.com/photo-gallery

Miami – místo pro ty, kteří se umí bavit

Je úplně jedno, zda svou návštěvou poctíte jeden nebo všechny zmíněné bary, které se podle Trip Advisoru umístily na absolutní špici. Skvělá zábava do pozdních večerních i brzkých ranních hodin na sebe nenechá dlouho čekat. Poznejte zdejší kolorit a ochutnejte oblíbené koktejly i tradiční miamskou zábavu. Nyní máte jedinečnou příležitost! 

Další zajímavé weby o plavbách

Plavby po mořích celého světa jsou dnes na dosah ruky. Kam všude je možné se plavit se dozvíte také na následujících stránkách:

plavby v nabídce ESO travel »

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o plavbách v Karibiku pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, váš partner pro exotickou dovolenou 2016.

Chcete jet do Ameriky? Všechny informace najdete na portálu Amerika.cz, databázi zajímavostí o Americe!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@plavbykaribik.cz