Cocktail

5 důvodů, proč chcete vyrazit na Musha Cay

musha_cay_-_hl._fotka_1920

Kdo by nechtěl strávit dovolenou v ráji? Jde to třeba na jednom z bahamských ostrovů, konkrétně třeba na tom, který patří kouzelníkovi Davidu Copperfieldovi. Tady jsou důvody, proč se ptát, jestli to celé není jen krásná iluze.

Pobýt na soukromém ostrově se obyčejnému smrtelníkovi spíše nepoštěstí, ale pobýt na soukromém ostrově někoho jiného, to už je trochu dostupnější. Stejně však musíte mít v kapse přebývající milióny, abyste se mohli na „Copperfieldovu půdu“ vydat – ostrov pro 24 lidí si můžete pronajmout, minimálně ve 12 lidech a na 4 noci. Jedna noc přitom vychází asi na 39 tisíc amerických dolarů.

Tato část Bahamských ostrovů leží něco málo přes 135 km od Nassau a zabírá čtvrtinu jedné čtvereční míle.

Důvod č. 1 - luxus, na který jinde pravděpodobně jen těžko narazíte

Musha Cay pochopitelně není přeplněné Chorvatsko. Na tříkilometrové pláži budete úplně sami, tedy se společností, kterou si s sebou vezmete. Potápěčské centrum tu bude jen k vašim službám, v lázeňském centru se nebudete s nikým přetahovat o místo a na baru se vám budou věnovat ihned. O vše se dělíte jen se skupinkou, kterou si s sebou přivezete.

Důvod č. 2 – naprosté soukromí je zaručeno

Právě vaše skupinka bude tou jedinou, která na celém ostrově bude. Neexistuje totiž, aby počet do 24 osob doplnil jiný „zájezd“. Musha Cay má kolem sebe také 3 ostrůvky, které vás „ochrání“ před okolním světem.

2_1902

Důvod č. 3 – ostrov je plný tajemství, která můžete odhalit

Kromě naprosto skvostné písčité pláže a čiročiré vody všude kolem je ostrov vyhlášený třeba možností hledat poklad Copperfieldovy pláže (Copperfield Bay), můžete zde objevit tajnou vesničku (Secret Village) střeženou opičí sochou a další dech beroucí zážitky na sebe nenechají dlouho čekat.

Důvod č. 4 – zábava až na prvním místě

Na ostrůvku Musha Cay se rozhodně nebudete nudit, ani když dohledáte poklady a objevíte tajnou vesničku. Co takhle zajít si do soukromého kina pod širým nebem nebo si dát závody se svými blízkými a vsadit se, kdo nejdříve dostane svou zlatou rybku do cíle? Určitě by vás zlákala i velmi promyšlená hra na agenty nebo zdejší olympijské hry – pokud patříte ke sportovním nadšencům.

3_1000

Důvod č. 5 – podniky rozmanitého ražení

K perfektní dovolené neodmyslitelně patří vynikající jídlo a pití. Na Musha Bay vás rozhodně neodbydou jedním barem. Povečeřet můžete při zapálených svíčkách a pochodních, drink si můžete vychutnat v křesílkách na úzkém písčitém pruhu s mořem po obou stranách nebo se vybavte na nezapomenutelný piknik a uskutečněte ho třeba na malém ostrůvku jen pro dva.

Už chápete, proč Musha Cay stojí za hřích? 

Další zajímavé weby o plavbách

Plavby po mořích celého světa jsou dnes na dosah ruky. Kam všude je možné se plavit se dozvíte také na následujících stránkách:

plavby v nabídce ESO travel »

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o plavbách v Karibiku pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, váš partner pro exotickou dovolenou 2016.

Chcete jet do Ameriky? Všechny informace najdete na portálu Amerika.cz, databázi zajímavostí o Americe!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@plavbykaribik.cz